Demokracja jest formą władzy ludu a nie bełkotu kapitalistycznego


Demokracja

POLSKA PRAWDZIWIE PATRIOTYCZNYCH POLAKÓW

Najstarszy polski tygodnik – ukazuje się od 1941 roku

Nowa stara demokracja

muslim-warriors.jpgDemokracja rozumiana jest najczęściej jako zasada wyboru, podyktowanego wolą większości, ale często okazuje się, że ten czy inny podmiot prawa jest niezadowolony z wyboru dokonanego przez większość. Oznacza to ukrytą formę „liberum veto” i coraz częściej spotyka się tam, gdzie większość obywateli wyznaje religię rzymsko-katolicką.

Możliwa jest wówczas typowa sytuacja, gdy jedna lub więcej osób (uczniowie, pracownicy, urzędnicy itp) mówi, że przeszkadza jej Krzyż w przestrzeni publicznej. Trybunał Konstytucyjny przyznaje albo nie przyznaje jej rację, a parlament staje przed ewentualnością przegłosowania, tym razem już większością, opcji usunięcia Krzyża z życia publicznego.

Zmodyfikowaną zasadę „nowej starej demokracji” stosują w Polsce Centralne Siły Polityczne w rożnych sytuacjach, włączając w to uporczywe milczenie wobec protestów publicznych, projektów ustaw opozycji w zamrażarkach sejmowych, milionów podpisów pod projektami referendów. Niekiedy CSP próbują grać znaną z socjalkomunizmu rolę suflera dla tzw…

View original post 421 słów więcej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s