Kto zabił Kulczyka?! „On rządził Polską, miał kwity na wszystkich”


Kto zabił ?

Jarek Kefir Bez Cenzury: społeczeństwo, duchowość, zdrowie. Tajemnice i zagadki

Kto zabił Kulczyka?! „On rządził Polską, miał kwity na wszystkich”. Czy został on zamordowany przez seryjnego samobójcę?

Kulczyk nie żyjeW nocy 29 lipca 2015 roku zmarł Jan Kulczyk, najbogatszy z Polaków. Zmarł on w Wiedniu, podczas niewielkiego zabiegu kardiologicznego. Jeszcze dziś miał zostać wypisany do domu, miał wiele planów na najbliższe dni. Jego kartelem pokieruje teraz jego syn, Sebastian, możliwa jest też rodzinna kłótnia o schedę po nim. Jan Kulczyk był wymieniany obok Olechowskiego i Tymochowicza jako „wajhowy„. Kim są owi „wajhowi„?

Są to dyskretnie i zakulisowo działające osoby, które uaktywniają się w kluczowych dla kraju momentach, a potem odsuwają w cień. Tymochowicz stworzył takie byty polityczne jak: Samoobrona, Platforma Obywatelska, Ruch Palikota, Nowoczesna PL, Zbigniewa Stonogę. Olechowski był z kolei przy tworzeniu PO a teraz – Nowoczesna PL. Olechowski to reprezentant Polski w bycie, którego nawet oficjalne media (Niezalezna.pl, Onet, Wyborcza) nazywają rządem światowym – w Klubie…

View original post 947 słów więcej

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s