Kto zabił Kulczyka?! „On rządził Polską, miał kwity na wszystkich”


Kto zabił ?

Jarek Kefir Bez Cenzury: społeczeństwo, duchowość, zdrowie. Tajemnice i zagadki świata

Kto zabił Kulczyka?! „On rządził Polską, miał kwity na wszystkich”. Czy został on zamordowany przez seryjnego samobójcę?

Kulczyk nie żyjeW nocy 29 lipca 2015 roku zmarł Jan Kulczyk, najbogatszy z Polaków. Zmarł on w Wiedniu, podczas niewielkiego zabiegu kardiologicznego. Jeszcze dziś miał zostać wypisany do domu, miał wiele planów na najbliższe dni. Jego kartelem pokieruje teraz jego syn, Sebastian, możliwa jest też rodzinna kłótnia o schedę po nim. Jan Kulczyk był wymieniany obok Olechowskiego i Tymochowicza jako „wajhowy„. Kim są owi „wajhowi„?

Są to dyskretnie i zakulisowo działające osoby, które uaktywniają się w kluczowych dla kraju momentach, a potem odsuwają w cień. Tymochowicz stworzył takie byty polityczne jak: Samoobrona, Platforma Obywatelska, Ruch Palikota, Nowoczesna PL, Zbigniewa Stonogę. Olechowski był z kolei przy tworzeniu PO a teraz – Nowoczesna PL. Olechowski to reprezentant Polski w bycie, którego nawet oficjalne media (Niezalezna.pl, Onet, Wyborcza) nazywają rządem światowym – w Klubie…

View original post 947 słów więcej

Advertisements

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s