Drukowane jedzenie


Wkrótce wszyscy będziemy jeść drukowane jedzenie: Posiłki wytworzone w technologii druku 3D to wcale nie melodia przyszłości…..Właśnie takie dania chce serwować firma Reimagine Food.
posilki 3d
Przedstawiciele Reimagine Food zapowiedzieli organizację kolacji, na której będą serwowane posiłki stworzone w technologii druku 3D. Potrawy będą podawane na drukowanych talerzach, do ich konsumpcji goście użyją drukowanych sztućców, a usiądą na drukowanych krzesłach. Wystrój specjalnie przygotowanego miejsca degustacji będzie zaprojektowany przez architekta José Ramóna Tramoyer.
Kolacja odbędzie się w grudniu bieżącego roku w dwóch miejscach na świecie: Nowym Jorku i Barcelonie. Nie zabraknie na niej dziennikarzy, naukowców, artystów, sportowców i osób związanych z branżą gastronomiczną. Wszystko to jest celem kampanii firmy Reimagine Food, która ma na celu rozpropagowanie technik wytwarzania żywności w przyszłości.
Menu kolacji zostanie opracowane nie przez byle kogo – zajmie się tym znany hiszpański kucharz Paco Morales, który nada serwowanym potrawom „głębszego sensu i znaczenia”. Dzięki zastosowaniu drukarki 3D będzie możliwe nieosiągalne do tej pory w gastronomii połączenie form

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s